Yazılım Danışmanlığı

Yazılım Danışmanlığı

Merhaba ben Ali Ekrem DİNKÇİOĞLU, Microsoft'un geliştirmekte olduğu C# yazılım dili başta olmak üzere tarayıcılar üzerinde çalışan jQuery, JavaScript gibi benzeri diller hakkında danışmanlık yapmaktayım.

Microsoft'un güçlü ekibi tarafından gelişmekte olan C# yazılım dili ile birlikte, Çeşitli web siteleri, masaüstü uygulamaları, mobil oyunlar, web uygulamaları gibi programlar geliştirmek mümkün.

Günümüzün teknolojileri adapte olmak, yeni bir yazılım dili öğrenmek, hayalinizdeki projeleri hayata geçirmek için herhangi bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda ben buradayım. Sektörde edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Biliyorsunuz her geçen gün, saat hatta dakikada teknoloji hızla gelişmekte ve şuan sahip olduğunuz bilgiler değerini kaybetmekte.

Yazılım dünyasında ezber olmaz. Eğer bir işi ezbere dayalı yapıyorsanız gelişen teknolojiye ayak uydurmanız pek de mümkün görünmemekte.

Bu yüzden analitik düşünce mantığı ve sorunların çözümünden ziyade nasıl çözüleceğini bildiğinizde sonuca ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Eğer sizde yeni bir yazılım dili öğrenmek yada mevcut bilgilerinizi geliştirmek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Destek verebileceğim alanlardan bazıları şu şekildedir.

ASP.NET MVC / ASP.NET CORE MVC / UNITY / jQuery / JavaScript / Entity Framework / HTML / MsSql / OOP (Object Oriented Programming)-(Nesne Yönelimli Programlama) ve aklıma gelmeyen fakat ihtiyaç duyduğumda öğrenmekte olduğum diyer teknolojiler.

İnanın herhangi bir yazılım dili biliyorsanız diğer dilleri öğrenmeniz oldukça kolay. Bu yüzden vakit kaybetmeyin boşa geçirdiğiniz her saniye çağın gerisinde kalmayın, yetizmeniz çok geç olmadan yazılım öğrenmeye başlayın.

Ali Ekrem DİNKÇİOĞLU

i love coding but i'm looking for the best code...

Ali Ekrem DİNKÇİOĞLU