Çanakkale Ezine Web Tasarım - Yazılım

Çanakkale Ezine Web Tasarım - Yazılım

Çanakkale Ezine'de web tasarım yada web yazılımı ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için doğru yerdesiniz.

Çanakkale ve çevresinde siz yada işletmeniz için en uygun web sitesi ve web yazılım hizmetimiz sayesinde internet üzerinde bulunabilirliğiniz artmaktadır.

Bölgenizde bulunan turistik yerler sayesinde dışarıdan gelen insanlar daha Çanakkale bölgesine gelmeden internet aramaları yapmakta ve bölge hakkında ön bilgi edinmektedirler. Yapılan araştırmalar sonucunda o bölge için insanların ön yargıları olumlu yada olumsuz yönde oluşmaktadır. Bu yüzden ki internet üzerinde bulunabilir olmak günümüzde her şey den daha önemli bir yere sahiptir. 

Unutmayın günümüzde kişi yada kuruluşlar hakkındaki fikirlerimiz arama motorlarında edindiğimiz bilgiler doğrultusunda şekillenmekte. İnternette var olmak önemli fakat bundan daha da önemlisi internette doğru şekilde var olmayı başarmaktır. Kimse gerçekleri yansıtmayan bilgiler ile internette olmak istemez. Diğer kişilerin ve rakip işletmelerin bir adım önünde olmak istiyorsanız hemen bir web sitesi sahibi olmak için iletişime geçmelisiniz.

Çanakkale Ezine Web Tasarım - Yazılım

Web tasarımı ve yazılımı ihtiyacınız mı var?

Herhangi bir sebepten dolayı internet üzerinde yeriniz mi yok?

İnternette sizleri aradıklarında bulamıyorlar mı?

Biraz çabuk olun her geçen gün hatta dakikada diğer rakipleriniz internet üzerindeki yerlerini daha da sağlamlaştırmakta.

İşinizi yada kendizini internet aleminden uzak tutmayın. Çağımızda internet üzerinde bulunabilir olmak oldukça önemli. Rakiplerinizin ve çağın gerisinde kalmayın.Hemen bir web site sahibi olun Eğer kullanımı kolay ve arama motorları ile %100 uyumlu web siteleri yada özel yazılımlara ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Şimdi sizlere çok basit bir kaç soru soracağım eğer sorduğum sorular ve buna benzer sorunlarınız varsa çözüm için sizlerden haber bekliyor olacağım. İnternet dünyasındaki yerini almanız ve maksimum bulunabilirlik için hemen iletişime geçin.

Web tasarımına mı ihtiyacınız var?

Bir çok yerden teklif aldınız fakat aldığınız yanıtlar sizleri yeterince tatmin etmedi mi?

Web sitesi yada tasarımı yaptırdınız ve menmun kalmadınız mı?

Web sitenizi yapan kişiyle yada kişilerle artık çalışmak istemiyormusunuz? 

Mevcut web sitenizden memnun değilmisiniz?

Kullanmakta olduğunuz web yazılımı / web sitesini yönetmekte güçlük mü çekiyorsunuz?

İnternette var olmak istiyor fakat bu iş için çok para ve zaman harcamak istemiyormusunuz?

Yukarıda bulunan ve bunlara benzer diğer sıkıntılarınız mı var? Hemen şimdi aklınızda olan tüm fikirleri bir kenara yazıyor yada kaydediyorsunuz sonra da benimle iletişime geçip bu fikirleri sanal ortamda gerçekleştiriyoruz.

Ben Ali Ekrem DİNKÇİOĞLU sektörde 6 yıllık tecrübem ve edindiğim bilgiler ile sizlere en doğru çözümü en kısa sürede sunacağıma emin olabilirsiniz. Kurumsal yada kişisel tüm web tasarım ve web sitesi ihticaçlarınızı gelin birlikte çözüme kavuşturalım. En kısa sürede internette yerinizi almaya başlayabilirsiniz. Standart kalıplar değil ihtiyacınız doğrultusunda geliştirmiş olduğum web yazılımları sayesinde internette yerinizi sağlamlaştıracaksınız.

Kullanımı ve yönetimi oldukça basit Yönetim Paneli ile web sitenizi yönetmek çocuk oyuncağı. Geliştirmekte olduğum tüm web siteleri günümüz teknolojilerine uyumlu olmakla birlikte geliştirmeye açıktır. Bu hizmetimi kullanmaya başladığınızda aklınıza gelen her türlü köklü değişikleri gerçekleştirebiliriz. Köklü diyorum çünki web sitenizde bulunan hemen hemen her görsel ve her yazıyı Yönetim Panelinizden siz değiştirebilmektesiniz ben sadece yazılımsal işleyişten sorumluyum. Eğer hali hazırda bir web siteniz var ve Logo, Telefon numarası, Sayfa ekleme çıkarma ve güncelleme işlemleri gibi basit işler için bu siteyi yapan arkadaşlara bağlı iseniz bana site bilgilerinizi iletin. Eğer gerçekten böyle bir sistem kullanarak sizi sömürmelerine izin veriyorsanız Ücretsiz web sitenizi ben açacağım. Vaktinizi ve zamanınızı boşa harcamayın.

Türkiye sınırları içerisinde her ilimizde isterseniz yüz yüze isterseniz internet ortamından görüşerek fikir alış verişini için buradayım.

Ali Ekrem DİNKÇİOĞLU

www.dinkcioglu.com

i love coding but i'm looking for the best code...

Ali Ekrem DİNKÇİOĞLU