Bostancı Web Tasarım - Web Yazılım - Özel Yazılım

Bostancı Web Tasarım - Web Yazılım - Özel Yazılım

Bostancı web tasarım, web yazılım ya da özel yazılım ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için doğru yerdesiniz. Bostancı ve çevresinde internet aramalarında siz ya da firmanız bulunmuyor mu? Bir web sitesine, web yazılımına veya özel yazılıma mı ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçin aklınızda olan fikirlerinizi internet ortamına taşıyalım. Web site, web tasarım, web yazılım ya da özel yazılım yapılacak işi planlayalım, tasarlayalım ve kodlayıp hemen online olmasını sağlayalım.

İstanbul Bostancı'da bulunan kişiler ya da kuruluşlar unutmayın!

Günümüzde kişi ya da kuruluşlar hakkındaki fikirleriz arama motorlarında edindiğimiz bilgiler doğrultusunda şekillenir. Bu yüzden internette bulunabilir olmak önemlidir. Ama daha da önemlisi internette doğru şekilde ve doğru bilgiler ile bulunabilir olmaktır. Hiç kimse gerçeği yansıtmayan bilgiler ile internette olmak istemez. Diğer rakiplerinizin ve kişilerin bir adımda önünde olmak istiyorsanız hemen bir web sitesi sahibi olmalısınız. Konusunda uzman ve tecrübeli kişiler tarafından hazırlanmış web yazılımları sayesinde internetteki yerinizi kısa sürede güçlendirebilirsiniz.

Bostancı Web Tasarım - Web Yazılım - Özel Yazılım

Şimdi sizlere birkaç soru soruyorum

Web tasarımı ya da web yazılımı ihtiyacınız mı var?

İnternet aramalarında sizi ya da işletmenizi bulamıyorlar mı?

Her geçen dakika diğer rakipleriniz internet üzerindeki değerlerini arttırmak ve potansiyel müşterilere ulaşmak için web tasarımları, web yazılımları kullanıyorlar. İnternetten kendini soyutlayan işletmeler artık sadece bölgesindeki müşterilerine hizmet ya da mal satışı yapabilmekte. Ama internet üzerinde yerini sağlamlaştıran işletmeler hem kendi bölgesinde hem de diğer bölgelerden bulunabilir oldukları için daha fazla müşteriye ulaşma imkanları var.

Kullanımı ve yönetimi kolay web sitesi paketlerim sayesinde sizde internet alemindeki yerinizi bugün alabilirsiniz. Hazırlamış olduğum web tasarım, web yazılımları arama motorları ile %100 uyumlu olup kullanıcı deneyimi de üst safhadadır.

Hazırlamış olduğum web yazılımları uluslararası standartlara uygun bir biçimde kodlanmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda geliştirmekte olduğum yazılımlar ile web sitelerinizi çok basit bir şekilde yönetebiliyor olacaksınız.

Web tasarımına mı ihtiyacınız var?

Birçok yerden teklif aldınız fakat aldığınız yanıtlar sizleri yeterince tatmin etmedi mi?

Web sitesi ya da tasarımı yaptırdınız ve memnun kalmadınız mı?

Web sitenizi yapan kişiyle ya da kişilerle artık çalışmak istemiyor musunuz? 

Mevcut web sitenizden memnun değil misiniz?

Kullanmakta olduğunuz web yazılımı / web sitesi / özel yazlım bunları yönetmekte güçlük mü çekiyorsunuz?

İnternette var olmak istiyor fakat bu iş için çok para ve zaman harcamak istemiyor musunuz?

Yukarıda bulunan ve bunlara benzer diğer sıkıntılarınız mı var?

Hemen şimdi aklınızda olan tüm fikirleri bir kenara yazıyor ya da kaydediyorsunuz sonra da benimle iletişime geçip bu fikirleri gerçeğe dönüştürüyoruz.

Ben Ali Ekrem DİNKÇİOĞLU sektörde 6 yıllık tecrübem ve edindiğim bilgiler ile sizlere en doğru çözümü en kısa sürede sunacağıma emin olabilirsiniz. Kurumsal ya da kişisel tüm web tasarımweb sitesi ya da özel yazılım ihtiyaçlarınızı gelin birlikte çözüme kavuşturalım. En kısa sürede internette yerinizi almaya başlayabilirsiniz. Standart kalıplar değil ihtiyacınız doğrultusunda geliştirmiş olduğum web yazılımları sayesinde internette yerinizi sağlamlaştıracaksınız.

Kullanımı ve yönetimi oldukça basit Yönetim Paneli ile web sitenizi yönetmek çocuk oyuncağı. Geliştirmekte olduğum tüm web siteleri günümüz teknolojilerine uyumlu olmakla birlikte geliştirmeye açıktır. Bu hizmetimi kullanmaya başladığınızda aklınıza gelen her türlü köklü değişikleri gerçekleştirebiliriz. Köklü diyorum çünkü web sitenizde bulunan hemen hemen her görsel ve her yazıyı Yönetim Panelinizden siz değiştirebilmektesiniz ben sadece yazılımın işleyişten sorumluyum.

Patron çıldırdı kampanyası

Eğer hali hazırda bir web siteniz var ve Logo, Telefon numarası, Sayfa ekleme çıkarma ve güncelleme işlemleri gibi basit işler için bu siteyi yapan arkadaşlara bağlı iseniz bana site bilgilerinizi iletin. Eğer gerçekten böyle bir sistem kullanarak sizi sömürmelerine izin veriyorsanız Ücretsiz web sitenizi ben açacağım. Vaktinizi ve zamanınızı boşa harcamayın.

Türkiye sınırları içerisinde her ilimizde isterseniz yüz yüze isterseniz internet ortamından görüşerek fikir alış-verişi için buradayım.

Ali Ekrem DİNKÇİOĞLU

aliekrem@dinkcioglu.com

0 546 552 26 78

i love coding but i'm looking for the best code...

Ali Ekrem DİNKÇİOĞLU